trwa wczytywanie strony

O firmie

SIGMA-ELEKTRO Spółka z o.o. jest firmą działającą nieprzerwanie od 1989 roku. Początek działalności to biuro projektowe elektroniki, które w 1992 roku przekształciło się w zakład produkcyjny wiązek kablowych i elementów indukcyjnych.

Bazując na specjalistycznej wiedzy naszych inżynierów, popartej ponad dwudziestoletnim doświadczeniem produkcyjnym, dzisiaj możemy zaoferować nie tylko wysoką jakość naszych wyrobów ale również optymalizację procesów produkcyjnych do Państwa indywidualnych wymagań .

firma-sigma

Oferowane wyroby wykonywane są zgodnie ze standardem IPC/WHMA-A-620 i mają zastosowanie m.in. w takich branżach jak: motoryzacja, elektronika użytkowa, sprzęt AGD , przemysł, oświetlenie, ogrzewanie i wielu innych. Naszymi klientami są wielkie międzynarodowe koncerny jak również mniejsi producenci. Współpraca z naszymi partnerami odbywa się zarówno na zasadzie produkcji kontraktowej jak i realizacji jednorazowych zleceń.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie życia produktu: od projektowania poprzez wykonanie prototypów i walidację wyrobu po produkcję seryjną i serwis poprodukcyjny.

Firma ma zdolność produkcji wielkoseryjnej, niemniej jednak głównie bazuje na średnich i małych partiach produkcyjnych, gdzie wymagana jest duża elastyczność i szybka reakcja na zapotrzebowania klienta.

do_gory